Piłka Nożna

Forum o piłce nożnej oraz świeże newsy.

Ogłoszenie

Licznik odwiedzin: Licznik odwiedzin

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ludovic Obraniak zrezygnował z gry w kadrze.

#1 2013-05-16 15:35:10

ThunderBird

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-15
Posty: 7
Punktów :   

Ludovic Obraniak zrezygnował z gry w kadrze.

Jak zatweetował dziennikarz "Super Expressu" Piotr Koźmiński, pomocnik Bordeaux i reprezentacji Polski zrezygnował z gry w kadrze. Koźmiński zna piłkarza osobiście. Serwis internetowy dziennika cytuje piłkarza: - Dopóki selekcjonerem będzie Waldemar Fornalik, nie będę już grał w tej drużynie.

- Rezygnuję z gry w kadrze - powiedział "Super Expressowi" Obraniak. - Dopóki selekcjonerem będzie Waldemar Fornalik, nie będę już grał w tej drużynie. Poprosiłem kierownictwo reprezentacji, aby nie brało mnie pod uwagę przy wysyłaniu kolejnych powołań.


- Ostatnio atmosfera wokół mnie stała się ciężka do zniesienia. Padło wiele słów, które mnie zabolały i zszokowały. W takiej sytuacji nie wyobrażam sobie, jak mógłbym reprezentować mój kraj. To ponad moje siły. Chciałbym przy okazji przekazać moje najlepsze życzenia kolegom z drużyny, jak również części sztabu szkoleniowego - dodał.

Obraniak był ostatnio mocno krytykowany, również przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który przed meczami z Ukrainą i San Marino zarzucił mu brak zaangażowania w grę i słabą znajomość języka polskiego. Wiceprezes Roman Kosecki nawał go "panienką". Gdy wcześniej w meczu z Czarnogórą za czerwoną kartkę wyleciał z boiska kapitan reprezentacji Jakub Błaszczykowski, zarzucił mu "nieodpowiedzialność". Część dziennikarzy przed meczem z Ukrainą wręcz domagała się, by Obraniak zaczął mecz w rezerwie.

Trener Waldemar Fornalik nie wziął go w obronę. W meczu z Ukrainą wystawił do pierwszego składu Radosława Majewskiego, którego miał na kilku treningach. - Sprawy Obraniaka nie uważam za kluczową - bagatelizował po meczu.

- Nagle stałem się ciężarem, piątym kołem u wozu. Krytyka dotknęła mnie ze wszystkich stron. Uważam, że nie zasłużyłem na takie potraktowanie, i nie wiem, z czego to wynika. Na zgrupowaniu nie odezwałem się słowem. Nie chciałem udzielać wywiadów, żeby nie dać okazji do kolejnych ataków, bo wiem, że czego bym nie powiedział, i tak byłoby źle. Ale moje milczenie było zbędne - mówił piłkarz po marcowych spotkaniach.

I dodawał: - Nie zrezygnuję z gry w kadrze choćby dlatego, że wiem, ilu ludziom sprawiłbym satysfakcję, podejmując taką decyzję. A ja lubię iść pod prąd. Nie potrafię przegrać czy poddać się bez walki. Jestem to winien choćby kibicom, którzy nigdy mnie nie zawiedli.




(Źródło www.sport.pl)

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ludovic Obraniak zrezygnował z gry w kadrze.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokevapor.pun.pl www.aranzediscopolo.pun.pl www.lu.pun.pl www.ls11-mody.pun.pl www.sound4u.pun.pl