Piłka Nożna

Forum o piłce nożnej oraz świeże newsy.

Ogłoszenie

Licznik odwiedzin: Licznik odwiedzin

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Błaszczykowski przydłuża kontrakt z Borussią// Bundesliga

#1 2013-05-15 16:10:02

ThunderBird

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-15
Posty: 7
Punktów :   

Błaszczykowski przydłuża kontrakt z Borussią// Bundesliga

Jakub Błaszczykowski przedłuży kontrakt z Borussią Dortmund. Nowa umowa kapitana reprezentacji Polski ma obowiązywać do 2018 roku - poinformował "Przegląd Sportowy".
Wokół Błaszczykowskiego zrobiło się sporo zamieszania w związku z zainteresowaniem, jakie okazywali polskim zawodnikiem przedstawiciele Juventusu Turyn. Klub z Turynu był gotowy zapłacić 15 milionów euro sumy odstępnego, jaka widniała w umowie zawodnika.

Jerzy Brzęczek, agent piłkarza, wyjaśnił, że przy rozmowach pierwszeństwo miało BVB. Agent wspólnie z zawodnikiem chciał poznać pomysł szefów Borussii na karierę Kuby. - Nie mieliśmy zamiarów rzucać się na inne propozycje. Borussia nie jest pierwszym lepszym klubem, tylko miejscem, w którym Kuba czuje się rewelacyjnie - tłumaczył wujek piłkarza w rozmowie z "PS".

- Ten klub ciągle się rozwija, za kilka dni zagramy w finale Ligi Mistrzów. Czego więcej chcieć? Dlatego zdecydowałem się przyjąć ofertę Borussii. Jestem w Dortmundzie od 6 lat, zżyłem się z klubem i miastem. Dojrzałem przez ten czas, stałem się innym człowiekiem - wyjaśnił Kuba w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Błaszczykowski do BVB trafił w 2007 roku z Wisły Kraków za 3,2 miliony euro. Kuba zdobył z nią dwukrotnie mistrzostwo Niemiec. Obecny sezon dla Błaszczykowskiego jest świetny - w Bundeslidze strzelił 11 goli i ma 12 asyst.



(Źródło www.sport.pl)

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Błaszczykowski przydłuża kontrakt z Borussią// Bundesliga

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samp-forum.pun.pl www.sektamalejmi.pun.pl www.noweobliczefutbolu.pun.pl www.cs-specc.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl